Fotenie detí/Rodinné fotografie

  

Ahojte,

Práve tu sa dozviete všetky dôležité informácie týkajúce sa Vášho fotenia

Miesto fotenia:

Atelier: Nitrianska 5, hneď pri miletičke. Na webovej stránke v kontaktoch mám presný opis k parkovisku, kde mam miesto pre Vás. Prosím zavolajte mi pri vstupe do dvora a ja Vás presne navigujem na to správne parkovné miesto.

Exteriér: Na dohode s fotografom

Prípravy:

Prosím rodičov nechajte detičky dobre vyspinkať a napapať nech majú dobrú náladu a sú na fotení veselé

Oblečenie:

Čo sa týka oblečenia pre detičky, závisí to od ich veku. Detičky od 1-3 mesiacov fotím väčšinou nahé s plienočkou. Pre dievčatká sukničky a poprípade môžete priniesť nejaký pekný jemný outfit. Deti od 3mesiacov po 1 rok sa tiež často fotografujú ešte nahé na niektorých obrázkoch v plienočke, alebo so sukničkou a pre chlapcov s rifľami. Pre vaše ratolesti prosím vyberajte oblečenie jemných farieb, ale samozrejme sú aj nápadné a výrazné farby častokrát krásne. Čo sa týka štandardu tak rifle pre chlapcov, košeľa, kravata, tielko biele a pre dievčatka rôzne šatičky, sukne, rifle, biele tielko a rôzne doplnky. Na rodinné fotografie sa zlaďte farebne, ja preferujem jemnejšie farby ako je biela, telové, kľudne aj slabo modrá, či rôzne iné jemné farby. Ak máte radi veselé farby, nebránim sa ani takýmto fotografiám, ale prosím vyhnite sa oblečeniu s veľkými vzormi, či nápismi a značkami. Na fotenie si bez problémov prineste rôzne kombinácie a ja aspoň budem mať z čoho vybrať.

Pre detičky: Detičky často potrebujú svoje obľúbené hračky, či je to autíčko, vláčik alebo plyšová hračka nato, aby sa cítili bezpečne a šťastné. Prineste im prosím takéto veci, ktoré dodajú fotografiám niečo čo by sme bez toho nedosiahli.

Dodatočné info:

Fotenie trvá približne 1-1,5hod. spoločne s prezliekaním a konzultáciou. Fotografie v priebehu fotenia budeme spolu konzultovať a dohodneme sa na predbežnom výbere tých naj fotografií. Fotografie vyretušované dostanete zhruba do 2-3 týždňov a niekedy aj skôr. NA DVD dostanete 20 kvalitne vybraných a vyretušovaných fotografií vo farebnom a aj čierno-bielom prevedení, všetky nafotené fotografie z fotenia. Ak si želáte USB, prosím prineste si na fotenie vaše USB kde Vám fotografie nahrám, alebo si môžete USB zakúpiť priamo u mňa.

Info o platení:

Poprosím Vás priniesť hotovosť na fotenie, poprípade dodatočne prevodom na účet. Ďakujem

Katarína Hall