Tehuľky/Tehotenské fotenie

Ahojte Tehuľky, práve tu sa dozviete všetky dôležité informácie týkajúce sa fotenie

Miesto fotenia:

Ateliér: Nitrianska 5, hneď pri miletičke. Na webovej stránke v kontaktoch mám presný opis k parkovisku, kde mam miesto pre Vás. Prosím zavolajte keď budete na mieste, aby som Vás presne navigovala na to správne parkovné miesto.
Exteriér: Na dohode so mnou, fotografom


Prípravy:

Pár dní pred fotením si doprajte veľa relaxu, spánku a pite veľa vody. Prispeje to k dobre pleti a čo sa odrazí na fotografiách. V deň fotenia príďte pekne a jemne nalíčená, s upravenými vlasmi a ak si tehuľka nevie s týmto sama pomôcť, obráďte sa na mňa a ja sa už o to postarám.


Oblečenie:

Odporúčam: Spodné prádlo (biele, čierne, telové) a prádlo s rôznymi krajkami, čipkami a kraťasové nohavičky, čo krásne ukáže na fotografiách. Šaty, sukne, rifle, tielka ( biele, čierne) pekné tričká elegantné sú odporúčané, ale nie nevyhnutné keďže v štúdiu mám veľa rôznych vecí pre tehuľky. Prosím prineste si rôzne náhrdelníky, čelenky, náušnice či náramky ktoré sú nevyhnutnou súčasťou fotenia. Rekvizity ako topánočky pre budúce bábätko, fotografie z bruška, oblečenie pre bábätko sú vítané a sú úžasným doplnkom pri fotení. Čo sa týka partnera tak si prosím prinieste oblečenie v ktorom sa cítite dobre a viete si sadnúť, ako rifle, biele a čierne tielko, tričká, poprípade niečo elegantnejšie, alebo naopak športovejšie. Záleží na tom, aký ste typ ľudí, rada uvítam nielen elegantné typy, ale aj tie športové čo si na fotenie prinesú aj futbalovú loptu. Budúci rodičia často prídu zladený farebne a vtedy tie fotografie majú ten správny šmrnc. Prosím vyhýbajte sa rôznym veľkým nápisom a značkám na oblečení, či rôzne veľké vzory. Ak sa fotenie uskutoční v exteriéry, prosím kontaktujte ma, aby sme naplánovali vhodné oblečenie.
Hlavne si prineste so sebou dobrú náladu a o všetko ostatné sa postarám ja.


Dodatočné info:

Fotenie trvá približne 1-1,5 hod spoločne s prezliekaním a konzultáciou. Pri líčení si rezervujte extra 30-45min.  V prípade, že sa fotenia zúčastňuje aj dieťa, prosím zabezpečte si dozor, aby sme sa mohli venovať nielen spoločným fotografiám ale aj samotnej tehuľke.
Fotografie v priebehu fotenia budeme spolu konzultovať a dohodneme sa na predbežnom výbere tých naj fotografií. Fotografie vyretušované dostanete zhruba do 4 týždňov a niekedy aj skôr, alebo naopak neskôr. NA DVD, alebo USB  dostanete 20 kvalitne vybraných aupravených fotografií vo farebnom a aj čierno-bielom prevedení, všetky nafotené fotografie z celého fotenia.

Info o platení:

Poprosím Vás priniesť hotovosť na fotenie, poprípade dodatočne prevodom na účet. Ďakujem

Katarína Hall