Vianočné Fotenie 2018

Pozývam Vás na tohtoročné 30min. Mini fotenie v jemnom a prirodzenom štýle s množstvom rekvizít pre malé aj veľké ratolesti od 3 mesiacov.Húpačka ( pre sediace detičky), vianočné gule, hračky, mliečko, vianočné cookies, sánky, etc.

30min. Fotenie
10 upravených fotografií
10kusov tlač. 10x15cm
Fotografie odovzdané na vianočnom USB 

*Možnosť objednať vianočné karty, plátno, fotografie na dreve, etc.
Dátumy Vianočného fotenia sú:
Štvrtok (štátny sviatok) 1. November
Sobota 10. November
Nedela 11. November


prev next

Už ste si rezervovali terminik? 

Ahojte, Ak ste si bookli svoj termínik potom si prosím prečítajte krátke info k foteniu: 
Tohtoročné fotene bude veľmi jemné a elegantné, farby ako vidíte, biela, telová, šedá, zlatá, strieborná, pre chlapcov do slabo modra. 
Fotenie trvá 30min, tak prosím prídte s detičkami už napapaní, oblečení, upravení, nemeškajte a nenoste telefóny, tablety a jedlo!

Fotiť sa môžete aj vy rodičia, nielen vaše detičky takže len smelo dotoho!

Oblečenie:

Vhodné sú všetky pastelové farby oblečenia, ale aj rôzne vianočné farby okrem príliš nápadnej vianočnej zelenej, tmavej či príliš červenej farby. Tento rok je rok jemných fotografií :-) Pre detičky malinké kludne môžu mať fotografie vrch tela nahý a spodok rôzne sukničky či jemné gate, riflíky, atď. Pre staršie detičky sukne, šaty, chlapčenské outfity. Ak máte svoje oblúbené hračky či vianočné hračky všetko je vítané!! Dievčatá kludne si prineste bábiky, barbie, či čokoľvek Vám vyčarí úsmev na tvári. 

Adresa:

Nitrianska 5, hneď pri miletičke, prosím tu na stránke si pozrieť mapku na parkovisko kde nájdete moje miesto pod firemným menom Kaylei s.r.o kde môžete zaparkovať. 
Úhrada fotenia: 
Prosím priniesť hotovosť vo výške 95 eur balíčka 10 fotografií. Dodatočné fotografie, kartičky či iné produkty sa dohodneme priamo po fotení. 

ďakujem moc a teším sa na Vás