Tehotenské fotenie vo fotoštúdiu

 189eur / 20fotiek

1,5hod.  fotenie

*20 profesionálne upravených fotografií

*Farebné prevedenie a aj v ČB

*V cene sú zahrnuté rekvizity pre tehuľky

*Upravené fotografie na kraftovom USB kľúči 

*20ks vytlačených fotografií v rozmere 10x15cm

*Fotografie odovzdané v kraftovom balení

*BONUS:  na USB si nájdete okrem upravených snímok aj všetky nafotené fotografie z fotenia

Upravené fotografie sa odovzdajú v digi forme v tej najvyššej kvalite a v tlačenej forme. Ku každému z balíkov je možné priobjednať si fotoplátno, fotografie na dreve, tlač snímkov, mini plátno na drevenom podstavci a rôzne iné produkty, ktoré nájdete priamo vo fotoštúdiu.Tehotenské fotenie v exteriéri

209eur / 20fotiek

*1,5hod.  fotenie

*20 profesionálne upravených fotografií

*Farebné prevedenie a aj v ČB

*V cene sú zahrnuté rekvizity pre tehuľky

*Upravené fotografie na kraftovom USB kľúči alebo DVD s potlačou

*20ks vytlačených fotografií v rozmere 10x15cm

*Fotografie odovzdané v kraftovom balení

*BONUS: NA USB si nájdete okrem upravených snímok aj všetky nafotené fotografie z fotenia

Upravené fotografie sa odovzdajú v digi forme v tej najvyššej kvalite a v tlačenej forme. Všetky nafotené fotografie sú zmenšené. Ku každému z balíkov je možné priobjednať si fotoplátno, fotografie na dreve, tlač snímkov, mini plátno na drevenom podstavci a rôzne iné produkty, ktoré nájdete priamo vo fotoštúdiu.


Cenník je platný od 1.1.2021

Dôležité informácie:

Čo obsahuje balík: Celá kolekcia fotografií je mix rôznych svetelných nastavení, pozadí, šiat či póz. Od elegatných fotografií v šatách, spoločných s partnerom, rôzne detaily,  cez nahé, či polonahé fotky (samzrejme veľmi elegantné a decentné), siluety, fotografie so šmrncom až po tie klasické tehu fotky pre vašich rodičov. 
Na začiatku foteníčka mi stačí povedať vašu predstavu a určite nebudete sklamaní. Cenník sa nemení s partnerom, bez či dieťatkom. 

Výber fotografií: V priebehu fotenia sa dohodneme na predbežnom výbere fotografií, ktoré budú následne upravené.

Doba spracovania fotografií: Obvykle 4 týždne, niekedy viac a niekedy zase menej. V prípade, že si želáte expresné vyhotovenie fotografií, prosím informujte ma o tom na fotení a fotografie Vám budú do 48 hodín expresne upravené a dodané za príplatok 25%z ceny balíčka.

Prevzatie fotografií: Hneď ako budú vaše fotografie dokončené Vás budem informovať a následne si ich môžete prevziať vo fotoštúdiu, alebo poprípade poštou za príplatok. 

Ďalšie informácie: K fotografiám sa vzťahuje autorský zákon, preto nie je dovolené ich ďalej upravovať, alebo používať na marketingové účely.  Fotografie zálohujem po dobu 6 mesiacov. 

Dodatočný cenník:

Každá extra upravená fotografia: atelier 10eur/kus

Mini plátno, fotografia na dreve,či fotokniha :Prosím dajte mi vedieť na fotení o aké produkty máte zujem 


Vizáž a úprava vlasov

Ak chcete vyzerať na fotografií čo najlepšie, vrelo odporúčam profeisonálnu vizáž a úpravu vlasov. V prípade, že si toto zabezpečíte sama, prosím chodte k skutočnému profesionálovi, ktorý vás vie jemne a krásne nalíčiť.
Ak si prajete aby som Vám zabezpečila tento servis nieje problém, na to mám Katku, ktorá sa tomu venuje už niekoľko rokov a líči mi väčšinu klientov. 
Cena líčenia a úpravy vlasov je 50eur (55eur ak príde k Vám domov)Katka Gschwandter
Katy visage 

+421 918 844 072

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.