Vianočné fotenie vo fotoštúdiu

Fotenie plné radosti, lásky, vianočnej nálady a nehy

Miesto fotenia: Nitrianska 5, pri miletičke. Prosím pozrite v kontaktoch mapku, kde je krásne zobrazený vchod na parkovisko. 
Dôležité! Prosím rodičia prídte na čas. Ak je vaše fotenie napríklad na 10.00, prosím prídte presne o 10.00 ak sa dá. Vianočné fotenie je mini fotenie, pred vami mám klientov a tak isto aj za vami. Každý budete mať zhruba 35min. fotenia, plus 5min. výber fotografií

Čo si priniesť: Pre detičky do zhruba 6 mesiačikov v'budem v štúdiu mať zopár kúskov oblečenia, prosím prineste si aj vlastné. Aj v tomto veku detičky majú každé iné stehienka, zadoček, dlžku nôh či celú postavu. Pre staršie detičky určite treba priniesť. Vianočné pižamko, šatičky, sukne, blúzky,polo košele, svetre,rifle, či rôzne krásne vianočné obôečenie je doporučované. Na farbách veľmi nezáleží, aj keď ja preferujem bielu, telovú a rôzne jemné farby vianoce sú pestré a prispôsobím sa akémukoľvek oblečeniua tak isto aj u rodičov. Či si prinesiete všetci rovnaké oblečenie, či rôzne nechám to na Vás a poprípade môžeme spolu vybrať. U spoločných fotografií sa rodičia prezliekať nebudete, mojim cieľom je, aby ste mali krásnu spomienku a kolekciu z vianočného fotenia. 

Nezabudnite pre detičky dudlík a prosím nenoste svojim detičkám telefóny na fotenie ani rôzne papanie, aby sa vedeli sústrediť tú chvíľku na mňa. 
Balík 79eur vianočné fotenie obsahuje: 

*40min. fotenie vo fotoštúdiu
*10ks fotografií
*10ks vytlačených fotografií 10x15cm
*Fotografie na DVD
*Vianočné rekvizity v cene

Ak si želáte svoje fotografie na USB namiesto DVD, usb sa dá zakúpiť priamo u mňa za 4,50eur. V štúdiu bude mať v ponuke aj vianočné karty, ktoré si budete môcť objednať. Prosím priniesť hotovosť na fotenie.

Veľmi sa na Vás všetkých teším 

S pozdravom, Katarína hall