Podrobné informácie k foteniu

Ahojte! Tieto informácie sú pre všetkých, ktorý si už fotenie zajednali:
Miesto konania: Nový ateliér na ulici Budyšínska 8,83103 Bratislava. Prosím pre parkovanie  pozrite v kontaktoch mapku. Parkovisko je označené mojim logom. Okrem vyhradeého parkovania môžete parkovať kdekoľvek na ulici priamo pred ateliérom. 
Čas: čas bol zajednaný po dohode. Toto je mini fotenie, čo znamená 30min, tak prosím nechoďte skôr keďže niekto asi bude na parkovisku. Prosím nemeškať, aby ste si nebrali z času fotenia. 
Oblečenie: Z fotografií je možné vidieť, že som použila rôzne outfity a farby. Skutočne si môžete obliecť či šaty, pyžamá, svetre, čokoľvek v čom sa cítite dobre, pohodlne a pekne samozrejme. Vítané sú aj ponožky, čiapky, čelenky, všeličo vianočné. Príďte už prezlečený, aby sme mohli celý čas sa venovať výlučne len foteniu a nie prezliekaniu. Parkovisko je hneď pri štúdiu, čiže netreba chodiť ďaleko. 
Dôležité info: Ak je vaše dieťatko háklivé na hudbu, či čokoľvek čo by ho mohlo vyrušiť a zle naladiť prosím upozornite ma nato hneď po príchode do ateliéru. 
COVID OPATRENIA: Po každom fotení vetrám a dezinfikujem hračky, ktoré sa dávajú do pusy no úprimne poviem že toto sú mini fotenia a je ich viac za jeden deň, čiže ak ste práve tí, čo už teraz sa boja vírusu, zavolajte mi a fotenie uskutočníme inokedy a v exteriéri. Ja som očkovaná a privítala by som, ak by ste sa dali testovať aspoň jeden z rodičov ak nie ste očkovaní. Také klasika pravidlá. Rúška na fotenie nenoste :-)
Platba: Suma fotania je 119eur / 10 fotografii. Či prinesiete hotovosť, alebo dodatočne cez účet nechám na Vás. V ponuke budú aj karty vianočné, ktoré Vám úkážem priamo v štúdiu. 
 
HO-HO-HO! Veľmi sa na Vás všetkých teším