prev next

Novorodenecké fotografie Bratislava

Novorodenecké fotografovanie prebieha vo veku od 5 do 21 dní, najlepšie čím skôr. V tomto období sú miminká veľmi spavé a ľahko polohovateľné. Je dôležité si zajednať predbežný termín ešte v čase, keď si bábo spokojne nažíva v brušku svojej maminky a hneď ako príde na svet, tak spolu s rodičmi vyberieme vhodný termín fotenia. Ak ste si fotenie nezajednali vopred, neváhajte a kontaktujte ma a ja sa posnažím Vám nájsť ten najvhodneší termínik!

Fotenie prebieha buď vo fotoateliéri v Bratislave, ktoré je plne prispôsobené aj tým najmenším modelom, alebo u Vás v pohodlí domova. Na fotenie si treba rezervovať približne 3 hodiny a počas fotenia sa plne prispôsobujem potrebám bábätka a jeho pohodliu. Miminko sa často kŕmi, prebaľuje či uspáva a preto je dôležité mať vyhradený čas a neponáhľať sa. Fotenie bábätiek prebieha v teplúčku a s príjemnou muzikou určenou len pre novorodeniatka. 


Na samotné fotenie si netreba okrem hlavného aktéra, maminky, tatinka  či staršieho súrodenca nič nosiť. Všetky rekvizity, húpačky, košíky, čiapočky, deky a ostatné veci mám ja, ale predovšetkým sa snažím vo fotografiách zachytiť novorodeneckú krehkosť novorodencov.