Fotenie detičiek od 1-5 mesiačikov

189eur / 20fotiek

Fotografovanie rodín a detičiek vo fotoštúdiu

*1-1,5 hod.  fotenie

*20 fotografií starostlivo vybraných a  kvalitne upravených fotografií

*Farebné prevedenie a aj v ČB

*V cene sú zahrnuté všetky rekvizity

*Upravené fotografie na kraftovom USB kľúči alebo DVD s potlačou

*20ks vytlačených fotografií v rozmere 10x15cm

*Fotografie odovzdané v kraftovom balení

BONUS: Všetky nafotene snímky z fotenia si nájdete na USB

Fotografie sa odovzdajú v digi forme v tej najvyššej kvalite a v tlačenej forme. Ku každému z balíkov je možné priobjednať si kartičky s menom, fotoplátno, fotografie na dreve, tlač snímkov, mini plátno na drevenom podstavci a rôzne iné produkty, ktoré nájdete priamo vo fotoštúdiu. Dôležité informácie:

Dôležité: Neupravené fotografie sú zmenšené a slúžia len na domáci účel, pozeranie. Nemôžu sa zdielaťna žiadnych sociálnych sieťach.

Výber fotografií: V priebehu fotenia sa dohodneme na predbežnom výbere fotografií, ktoré budú následne upravené.

Doba spracovania fotografií: Obvykle 4 týždne, niekedy viac a niekedy zase menej. V prípade, že si želáte expresné vyhotovenie fotografií, prosím informujte ma o tom na fotení a fotografie Vám budú do 48 hodín expresne upravené a dodané za príplatok 25%z ceny balíčka.

Prevzatie fotografií: Hneď ako budú vaše fotografie dokončené Vás budem informovať a následne si ich môžete prevziať vo fotoštúdiu, alebo poprípade poštou. Upravené snímky nájdete aj v klientskej zóne, kde si ich budete môcť stiahnúť v plnej kvalite.

Kartičky: Ak máte záujem o kartičky, vyberieme design, vyplníme údaje o narodení a z fotenia si okrem krásnej spomienky a zážitku môžete odniesť aj krásne kartičky rodinku a priateľov. Návrh kartičky je obsiahnutý v cene kartičky, 2,00eur/kus a minimálny odber sú 4 kartičky.

Ďalšie informácie: k fotografiám sa vzťahuje autorský zákon, preto nie je dovolené ich ďalej upravovať. Je dobré ak si fotografie zálohujete, ja si u seba zálohujem fotografie po dobu 6 mesiacov.


Dodatočný cenník:

Každá extra upravená fotografia: 10eur/kus

Mini plátno, fotografia na dreve,či fotokniha: Pozrite prosím priečinok ´´Produkty´´ na stránke

Uvítacia novorodenecká karta: 2,00eur/kus a minimálny odber sú 4 kartičky.