Rodinné fotografovanie

179eur / štúdio

199eur / exteriér

Fotografovanie rodín a detičiek of 5mesiačikov

*1-1,5 hod.  fotenie

*20 fotografií starostlivo vybraných a  kvalitne upravených fotografií

*Farebné prevedenie a aj v ČB

*V cene sú zahrnuté všetky rekvizity pre detičky

*Upravené fotografie na kraftovom USB kľúči alebo DVD s potlačou

*20ks vytlačených fotografií v rozmere 10x15cm

*Fotografie odovzdané v kraftovom balení

Upravené fotografie sa odovzdajú v digi forme v tej najvyššej kvalite a v tlačenej forme. Všetky nafotené fotografie sú zmenšené. Ku každému z balíkov je možné priobjednať si fotoplátno, fotografie na dreve, tlač snímkov, mini plátno na drevenom podstavci a rôzne iné produkty, ktoré nájdete priamo vo fotoštúdiu.
Dôležité informácie:

Dôležité: Neupravené fotografie sa neodovdzávajú! Je možné si zakúpiť celú galériu v nižšej kvalite (neupravené) za cenu 50 eur. Tieto fotografieje zakázané zdielať na soc.sieťach.

Výber fotografií: V priebehu fotenia sa dohodneme na predbežnom výbere fotografií, ktoré budú následne upravené.

Doba spracovania fotografií: Obvykle 4 týždne, niekedy viac a niekedy zase menej. V prípade, že si želáte expresné vyhotovenie fotografií, prosím informujte ma o tom na fotení a fotografie Vám budú do 48 hodín expresne upravené a dodané za príplatok 25%z ceny balíčka.

Prevzatie fotografií: Hneď ako budú vaše fotografie dokončené Vás budem informovať a následne si ich môžete prevziať vo fotoštúdiu, alebo poprípade poštou za príplatok. Upravené snímky nájdete aj v klientskej zóne, kde si ich budete môcť stiahnúť v plnej kvalite.

Ďalšie informácie: K fotografiám sa vzťahuje autorský zákon, preto nie je dovolené ich ďalej upravovať. Je dobré ak si fotografie zálohujete, ja si u seba zálohujem fotografie po dobu 6 mesiacov.

Dodatočný cenník:

Každá extra upravená fotografia: atelier 10,O0eur/kus

Mini plátno, fotografia na dreve,či fotokniha :Prosím dajte mi vedieť na fotení o aké produkty máte zujem