Cenník - tehuľky

Profesionálne fotografovanie tehuľky samej, či s partnerom či rodinkou vo fotoštúdiu a exteriéri

Mini Balík

10 fotografií / 179eur

  • 1 hod. profesionálne fotografovanie
  • 10 profesionálne upravených fotografií farebné aj ČB
  • 10ks vytlačené fotografie 10x15
  • Krásne balenie s USB klúčom

Balík obsahuje: Mix rôznych svetelných nastavení a pozadí (scén) šiat či póz. Do mini balíka sa zmestia zvyčajne 3 set-ups. Na fotení sa dohodneme na výbere scén.  Od elegantných fotografií v šatách sama či spolu s partnerom či rodinkou, cez rôzne detaily, nahé či polonahé fotografie tzv. Boudoir (samozrejme veľmi elegantné a decentné), siluety, hra so svetlom a tmou na vyzdvihnutie krásy bruška, či fotografie so šmrncom alebo rodinné fotografie pre Vás a vašich rodičov. 
* Fotenie je vhodné pre tehuľku ktoré sa rozhodne fotiť sama bez partnera
* Neupravené fotografie neodovzdávam


Balík Komplet

20 fotografií / 229eur

  • 1,5hod. profesionálne fotografovanie
  • 20 profesionálne upravených fotografií
  • 20ks vytlačené fotografie 10x15cm
  • kraftové balenie s USB kľúčom

Balík obsahuje: Mix rôznych svetelných nastavení a pozadí (scén) šiat či póz. Od elegantných fotografií v šatách sama či spolu s partnerom či rodinkou, cez rôzne detaily, nahé či polonahé fotografie tzv. Boudoir (samozrejme veľmi elegantné a decentné), siluety, hra so svetlom a tmou na vyzdvihnutie krásy bruška, či fotografie so šmrncom alebo rodinné fotografie pre Vás a vašich rodičov.

* Neupravené fotografie neodovzdávam
* K tomuto balíku je možné zakúpiť si celú galériu za poplatok 40eur. Tieto Neupravené fotografie sa odovzdávajú v zmenšenej forme určené len na vlastný účeľ a nemôžu sa zdielať na soc. sieťach.

Dôležité informácie


Obľúbené: Zo skúseností viem, aké sú tehuľky nedočkavé na svoje fotografie keďže sa im blíži čas pôrodu a preto ponúkam Express vyhotovenie do dvoch pracovných dní digitálne za poplatok 40eur. 
Upravené fotografie sa odovzdajú v digi forme v tej najvyššej kvalite a v tlačenej forme. Ku každému z balíkov je možné priobjednať si fotoplátno, fotografie na dreve, tlač snímkov, mini plátno na drevenom podstavci a rôzne iné produkty, ktoré nájdete priamo vo fotoštúdiu.

Neupravené fotografie sa neodovzdávajú, je možné si ich kúpiť za poplatok 40eur. Tieto fotografie sú zmenšené, určené len na vlastný účel a je zakázané ich zdielať na soeciálnych sieťach.

Výber fotografií: V priebehu fotenia sa dohodneme na predbežnom výbere fotografií, ktoré budú následne upravené, alebo vám ich pošlem a samovoľne si vyberiete v kľude doma. 
Doba spracovania fotografií: Obvykle 4 týždne, niekedy viac a niekedy zase menej. V prípade, že si želáte expresné vyhotovenie fotografií, prosím informujte ma o tom na fotení a fotografie Vám budú do 48 hodín expresne upravené a následne dodané za fixnú cenu: 40eur.

Prevzatie fotografií: Hneď ako budú vaše fotografie dokončené Vás budem informovať a následne si ich môžete prevziať vo fotoštúdiu, alebo poprípade poštou za príplatok.

Ďalšie informácie: K fotografiám sa vzťahuje autorský zákon, preto nie je dovolené ich ďalej upravovať, alebo používať na marketingové účely.  Fotografie zálohujem po dobu 6 mesiacov.

Dodatočný cenník:

Každá extra upravená fotografia: atelier 12eur/kus

Mini plátno, fotografia na dreve,či fotokniha všetko nájdete u mňa v štúdiu

Vizáž a úprava vlasov

Ak chcete vyzerať na fotografií čo najlepšie, vrelo odporúčam profeisonálnu vizáž a úpravu vlasov. V prípade, že si toto zabezpečíte sama, prosím choďte k skutočnému profesionálovi, ktorý vás vie jemne a krásne nalíčiť.
Ak si prajete aby som Vám zabezpečila tento servis nieje problém, mám na to mám Mišku, ktorá sa tomu venuje už niekoľko rokov a líči mi väčšinu klientov.
Cena líčenia a úpravy vlasov je 75eur a skutočne to stojí zato!