Cenník - tehuľky

Profesionálne fotografovanie tehuľky samej, či s partnerom či rodinkou vo fotoštúdiu a exteriéri

Tehotenské fotenie - Fotoštúdio

209eur / 20 fotografií

1,5 hod. fotografovanie

*20 profesionálne upravených fotografií

*Farebné prevedenie a aj v ČB

*V cene sú zahrnuté rekvizity a šaty pre tehuľky 

*Upravené fotografie na kraftovom USB kľúči

*20ks vytlačených fotografií v rozmere 10x15cm

*Fotografie odovzdané v kraftovom balení
Balík obsahuje: Mix rôznych svetelných nastavení a pozadí (scén) šiat či póz. Od elegantných fotografií v šatách sama či spolu s partnerom či rodinkou, cez rôzne detaily,  nahé či polonahé fotografie tzv. Boudoir (samozrejme veľmi elegantné a decentné), siluety, hra so svetlom a tmou na vyzdvihnutie krásy bruška, či fotografie so šmrncom, alebo fotenie v rodinnej izbe s posteľou, až po tie klasické tehu fotky pre vašich rodičov. Dôležité informácie

Dôležité: Neupravené fotografie sa neodovdzávajú! Je možné si zakúpiť celú galériu v nižšej kvalite (neupravené) za cenu 50 eur. Tieto fotografieje zakázané zdielať na soc.sieťach.
Upravené fotografie sa odovzdajú v digi forme v tej najvyššej kvalite a v tlačenej forme. Ku každému z balíkov je možné priobjednať si fotoplátno, fotografie na dreve, tlač snímkov, mini plátno na drevenom podstavci a rôzne iné produkty, ktoré nájdete priamo vo fotoštúdiu.

Výber fotografií: V priebehu fotenia sa dohodneme na predbežnom výbere fotografií, ktoré budú následne upravené.
Doba spracovania fotografií: Obvykle 4 týždne, niekedy viac a niekedy zase menej. V prípade, že si želáte expresné vyhotovenie fotografií, prosím informujte ma o tom na fotení a fotografie Vám budú do 48 hodín expresne upravené a dodané za príplatok 25%z ceny balíčka.

Prevzatie fotografií: Hneď ako budú vaše fotografie dokončené Vás budem informovať a následne si ich môžete prevziať vo fotoštúdiu, alebo poprípade poštou za príplatok.

Ďalšie informácie: K fotografiám sa vzťahuje autorský zákon, preto nie je dovolené ich ďalej upravovať, alebo používať na marketingové účely.  Fotografie zálohujem po dobu 6 mesiacov.

Dodatočný cenník:

Každá extra upravená fotografia: atelier 11eur/kus

Mini plátno, fotografia na dreve,či fotokniha :Prosím dajte mi vedieť na fotení o aké produkty máte zujem

Vizáž a úprava vlasov

Ak chcete vyzerať na fotografií čo najlepšie, vrelo odporúčam profeisonálnu vizáž a úpravu vlasov. V prípade, že si toto zabezpečíte sama, prosím choďte k skutočnému profesionálovi, ktorý vás vie jemne a krásne nalíčiť.
Ak si prajete aby som Vám zabezpečila tento servis nieje problém, mám na to mám Mišku, ktorá sa tomu venuje už niekoľko rokov a líči mi väčšinu klientov.
Cena líčenia a úpravy vlasov je 60eur a skutočne to stojí zato!