Fotenie detí/Rodinné fotografie

  

Ahojte rodinky!

Práve tu sa dozviete všetky dôležité informácie týkajúce sa Vášho fotenia

Miesto fotenia:

Atelier: Budyšínska 8, Nové Mesto. Na webovej stránke v kontaktoch mám presný opis k parkovisku, kde mam miesto pre Vás.  

Exteriér: Na dohode s fotografom

Prípravy:

Prosím rodičov nechajte detičky dobre vyspinkať a napapať nech majú dobrú náladu a sú na fotení veselé

Oblečenie:

Čo sa týka oblečenia pre detičky, závisí to od ich veku. Detičky od 1-5 mesiacov fotím väčšinou nahé s plienočkou, alebo bez, aby som zachytila to krásne bábätkovské obdobie, ale samozrejme je to na rodičoch ako sa rozhodnú. Ak máte doma jemne ladený outfit pre vaše bábätka, niečo výnimočné kľudne prineste.t. Deti od 5-6mesiacov po 1 rok sa tiež často fotografujú ešte nahé na niektorých obrázkoch v plienočke, alebo so sukničkou, šatičkami a pre chlapcov s rifľami., pekným retro či jemným outfitom, kraťase na traky, motýlik, atď. Pre vaše ratolesti prosím vyberajte oblečenie jemných farieb, ale samozrejme sú aj nápadné a výrazné farby častokrát krásne. Čo sa týka štandardu tak rifle pre chlapcov, košeľa, kravata, tielko biele a pre dievčatka rôzne šatičky, sukne, rifle, biele tielko a rôzne doplnky. Na rodinné fotografie sa zlaďte farebne, ja preferujem jemnejšie farby ako je biela, telové, kľudne aj slabo modrá, či rôzne iné jemné farby. Ak máte radi veselé farby, nebránim sa ani takýmto fotografiám, ale prosím vyhnite sa oblečeniu s veľkými vzormi, či nápismi a značkami. Na fotenie si bez problémov prineste rôzne kombinácie a ja aspoň budem mať z čoho vybrať.

Pre detičky: Detičky často potrebujú svoje obľúbené hračky, či je to autíčko, vláčik alebo plyšová hračka nato, aby sa cítili bezpečne a šťastné. Prineste im prosím takéto veci, ktoré dodajú fotografiám niečo čo by sme bez toho nedosiahli.

Dodatočné info:

Fotenie trvá približne 1-1,5hod. spoločne s prezliekaním a konzultáciou. Fotografie v priebehu fotenia budeme spolu konzultovať a dohodneme sa na predbežnom výbere tých naj fotografií. Fotografie vyretušované dostanete zhruba do 4-5 týždňov a niekedy aj skôr. NA USB dostanete  vyretušovaných fotografií vo farebnom a aj čierno-bielom prevedení a tak isto aj všetky nafotené fotografie z fotenia..

Info o platení:

Poprosím Vás priniesť hotovosť na fotenie, poprípade dodatočne prevodom na účet. Ďakujem

Katarína Hall