Tehotenské fotenie 

Ahojte Tehuľky, práve tu sa dozviete všetky dôležité informácie týkajúce sa fotenie

Miesto fotenia:

Ateliér: Budyšinska 8, Nové mesto. Na webovej stránke v kontaktoch mám presný opis k parkovisku, kde mam miesto pre Vás. 
Exteriér: Na dohode

Kto sa môže zúčastniť fotenia? 

Tehuľky je to len a len na Vás, ako sa rozhodnete využiť čas fotenia. Môžete sa fotiť sama, s partnerom či priniesť rodinku. Ak si neviete poradiť s rozhodnutím kontaktujte ma a pomôžem Vám

Prípravy:

Pár dní pred fotením si doprajte veľa relaxu, spánku a pite veľa vody. Prispeje to k dobre pleti a čo sa odrazí na fotografiách. V deň fotenia príďte pekne a jemne nalíčená, s upravenými vlasmi a ak si tehuľka nevie s týmto sama pomôcť, obráďte sa na mňa a ja sa už o to postarám. 


Oblečenie:

Odporúčam: Spodné prádlo (biele, čierne, telové) a prádlo s rôznymi krajkami, čipkami a kraťasové nohavičky, čo krásne ukáže na fotografiách. Šaty, sukne, rifle, tielka ( biele, čierne) pekné tričká elegantné sú odporúčané, ale nie nevyhnutné keďže v štúdiu mám veľa rôznych vecí pre tehuľky. V štúdiu sú aj rôzne šaty, ktoré si môžete zapožičiať a sú započítané v cene fotenia, prosím skúste si zabezpečiť podprsenku s odopínateľnými ramienkami (nie kojaciu). Rekvizity ako topánočky pre budúce bábätko, fotografie z bruška, oblečenie pre bábätko sú vítané a sú úžasným doplnkom pri fotení. Budúce Maminky ja osobne ešte odporúčam rôzne útuln huňaté svetre, či rôzne prehozi svetrové či ak=hokoľvek materiálu, kde časť tela môžeme zahaliť a časť odhaliť. Čo sa týka partnera tak si prosím prinieste oblečenie v ktorom sa cítite dobre a viete si sadnúť, ako rifle, biele a čierne tielko, tričká, poprípade niečo elegantnejšie, alebo naopak športovejšie. Záleží na tom, aký ste typ ľudí, rada uvítam nielen elegantné typy, ale aj tie športové čo si na fotenie prinesú aj futbalovú loptu. Budúci rodičia často prídu zladený farebne a vtedy tie fotografie majú ten správny šmrnc. Prosím vyhýbajte sa rôznym veľkým nápisom a značkám na oblečení, či rôzne veľké vzory. Ak sa fotenie uskutoční v exteriéry, prosím kontaktujte ma, aby sme naplánovali vhodné oblečenie.
Hlavne si prineste so sebou dobrú náladu a o všetko ostatné sa postarám ja.
Čo sa týka mojich tehotenských šiat, mám ich v štúdiu k dispozícií veľa, niektoré z nich si môžete pozrieť priamo tu: /info/tehotenské-šaty


Dodatočné info:

Fotenie trvá približne 1-1,5 hod spoločne s prezliekaním a konzultáciou. 
Fotografie v priebehu fotenia budeme spolu konzultovať a dohodneme sa na predbežnom výbere tých naj fotografií. Fotografie vyretušované dostanete zhruba do 4 týždňov a niekedy aj skôr, alebo naopak neskôr. NA USB  dostanete upravené fotografií vo farebnom a aj čierno-bielom prevedení, ako aj všetky nafotené fotografie z celého fotenia.

Info o platení:

Poprosím Vás priniesť hotovosť na fotenie, poprípade dodatočne prevodom na účet. Ďakujem

Katarína Hall