Fotenie bábätiek/detičiek od 1-3mesiace

 

Tak ako aj čerstvo narodené bábätka, taka j bábätka práve v tomto období sú krehké, nežné a už plné života a niekedy aj úsmevov. Práve toto, sa snažím zachytiť v každom jednom snímku. Vaše ratolesti sa fotia v košíkoch, debničkách, jemných dekách s rôznymi rekvizitami či úplné nahé.

AKO PREBIEHA FOTENIE

Fotenie prebieha v úplnom kľude a teplúčku v ateliéri. Počas fotenia sa dieťatko kŕmi, prebaluje či utíšuje ak je trošku plačlivé. Ak je bábätko veľmi spavé, aj v tomto veku dokážeme ešte stale urobiť spavé fotografie. Počas celého fotenia sa starám o vaše bábätko ja, uspávam, utíšujem,prezliekam a samozrejme fotím s malou pomocou od rodičov. Vy si zatiaľ môžete oddýchnuť, dať si kávičku, raňajky a užiť si vašu spiacu ratolesť. Fotenie trvá približne 1,5 - 2hod a v priebehu fotenia Vám budem ukazovať snímky, budete môcť si vybrať rôzne malé dekorácie a rekvizity čo sa Vám páči.

Pózy: Čo a týka samotných póz a výberu rekvizít, tak ja zhruba podľa dní dieťatka viem čo sa bábätkám páči a čo nie. Ale aj tak, nie každé bábo chce byť na brušku, alebo holé. Každé je iné a preto všetko prispôsobujeme jeho kľudu a pohodlnosti, takže ak máte svoje obľúbené snímky, ktoré sa Vám páčia rada si ich pozriem, nekopírujem, skúsim sa prispôsobiť vašim predstavám, ale pamätajte každé bábo je úplne iné.

FOTENIE S RODIČMI A SÚRODECAMI

Súčasťou fotenia je samozrejme aj fotenie s rodičmi. Nebojte sa toho, že nebudete môcť tak krásne držať svoje bábo, ako vidíte na mojich fotografiách. Aj Vás to naučím a spoločne urobíme tie najkrajšie snímky. V prípade, že máte záujem nie len o spoločnú fotografiu, ale aj rôzne momenty, kde svojmu bábätku dávate pusu, držíte za ručičku či nožičku, fotografujete sa aj každý zvlášť, či robíme fotografie nielen v stoji, ale aj útulne schúlený v sede a po ležiačky, či ockovia držia bábo v jednej ruke na brušku, tak ma o tom prosím informujte, aby som vyhradila dostatok času na tieto fotografie.

Čo sa týka súrodencov, prosím oboznámte ma, ak máte doma okrem viac detičiek, aby som sa mohla patrične pripraviť.

ČO SI OBLIECŤ A PRINIESŤ

Dieťatko sa fotí väčšinu času nahé a s rôznymi mojimi rekvizitami, čiže pre bábätko nenoste vôbec nič, jedine že by ste chceli urobiť fotografiu s jeho plyšovým mackom, či s niečim, čo by ste chceli mať na fotografii. Pre mamičky, oteckov a súrodencov odporúčam farby biele, telové, či sa nebránim aj veselším farbám, avšak prosím neprineste si nič s veľkými vzormi, značkami na tričkách, pásiky a podobne. Vyniknúť má bábo a vynikne len na čistých farbách.

Pre mamičky: Krásne šaty jednofarebné, najlepšie jemné farby, biela, telová a pastelové farby, rôzne košele, tričká či obyčajné tielko je super. Prineste si aj tmavšiu farbu, aby sme mali z čoho vyberať. Prosím mamička príďte už pekne nalíčená s peknými vlasmi, a ak nestihnete tento proces vykonať pred príchodom, budete mať kopec času na fotení sa nalíčiť a pripraviť sa na spoločné fotografie.

Tatinkovia: Často chcú mať ockovia fotografie, kde držia bábo na rukách, v tomto prípade si prineste tričko, tielko s krátkym rukávom , najlepšie elegantné polo tričko či košeľu. Prineste si okrem bielej varianty aj čiernu pre rôzne iné snímky.

DOLEŽITÉ!!!

Nezabudnite dudlík!!!.

DODATOČNÉ INFO

Prosím priniesť hotovosť vo výške ceny balíčky priamo na fotenie a pre tých čo preferujú platbu cez účet, je možná aj takáto voľba.

Ďakujem a teším sa na Vás