Mám tu najkrajšiu prácu na Svete!

Ahojte! Volám sa Katarína Hall a okrem toho, že som maminkou úžasných dvoch detičiek som aj certifikovaná fotogafka pôsobiacia v Bratislave, kde mám aj svoje veľmi útulné štúdio. Svoju vášeň k fotografovaniu som si začala pestovať roky dozadu v USA v Californii a od doby kedy som získala certifikát, som sa inému ani nedokázaľa venovať. Fotografia hrá veľmi dôležitú úlohu v mojom živote a každému foteniu venujem 100% svojej energie, schopností a do fotografií vkladám to nejcennejšie a to lásku a vášeň. Absolvovala som desiatky tehotenských a novorodeneckých workshopov so zahraničnými lektormi, ako aj ten najdôležitejší workshop o bezpečnosti a práce s novorodencami. Takže môžem s kľudným svedomím povedať, že vaše bábätko, či dieťatko je v dobrých rukách. 
V samotných fotografiách je pre mňa najdôležitejšie zachytiť lásku, nežnosť a momenty, ktoré si doma neodfotíte. Každé fotenie je iné, ako aj každá maminka v očakávaní, či bábätká a preto pristupujem ku klientom individuálne a rešpektujem ich požiadavky.  Ja sama viem, že detičky vedia byť trušku mrzuté, či tulkavé ku svojim maminkám alebo neposedné. Rodičia nebojte sa, detičky nechajte byť detičkami a ja vám zaručím šťastné a hravé fotografie. 

Dúfam, že som sa Vám dostatočne predstavila a budem rada, keď si vyberiete práva mňa, ako svojho rodinného fotografa a uvidím vaše detičky rásť.